• IP byla zkopírována!
  Kliknutím zkopíruješ play.northville.cz
  Načítání..
 • DŮLEŽITÉ Budoucnost serverů - Vanilla, Skyblock, Survival!

  WolverStone

  Majitel a správce serveru.
  OWNER
  2021-06-17_23.51.42.png
  Vážení hráči, Vážené hráčky,

  Asi jste si všimli, že aktivita na našich serverech není zrovna ideální.
  Chápeme, že po lockdownu nechtějí všichni sedět u PC a hrát kostičkové dobrodružství, ale i přes nám poslední dobou hráči dost upadli a proto jsme se rozhodli udělat poměrné velké změny, které by měli otevřít brány nových hráčům. A těm stávajícím přinést nový obsah, který budou moci prozkoumávat.

  Co tedy máme v budoucích měsících v plánu?

  I když aktuálně není asi nejlepší doba pro tento krok, vzhledem k tomu, že v Prosinici/Decemberu vychází nový update, který přinese novou generaci světů. Rozhodli jsme se udělat wipe! A to teď ještě před vydáním 1.18, nebojte se, mapa Survival serveru sice bude vytvořena na verzi 1.17+, po přechodu Survival serveru na verzi 1.18 získá survival druhou mapu na kterou hráči budou moct přejít. A případně jim budou přesunuty i stavby z 1.17 mapy.

  Jaké změny proběhnou na konkrétních serverech?

  VANILLA
  Založeno: 18.08.2020

  Vanilla server zůstane v aktuální podobě do vydání 1.18, poté na něm proběhne kompletní wipe, a bude fungovat na verzi 1.18+.

  SURVIVAL
  Založeno: 08.01.2020
  Server aktuálně běží na verzi 1.16.5, ten prozatím bude nadále funkční, ale po dokončení přípravných prací, bude server aktualizován na 1.17+, proběhne na něm kompletní wipe, ten také přinese rozsáhlá aktualizace, která přinese nové možnosti, nové věci, některé tyto věci můžete již nyní nalézt na Skyblocku serveru, jako například nový systém levelování, nové úkoly, Pass a další.
  Samozřejmostí bude možnost přenesení zakoupených předmětu za reaálné peníze, jako například Winter nebo Spring sety. Na spawnu již brzy opět naleznete hopper do kterého hodíte shulker s itemy, který pojmenuje podle vašeho nicku ve hře. Tím si zajistíte přenesení itemů do nových verzí! Těm co to nestihnou, budou moci požádat například prostřednictvím ticketu a itemy přenést, ale nebude to možné instatně, budu totiž nutné načíst svět a itemy přenést ručně. Toto pravděpodobně budou moci udělat pouze majitele serveru, tedy WolverStone nebo snakeeEyes. Podrobnosti zveřejníme později.

  SKYBLOCK
  Založeno: 15.05.2021

  Na serveru budeme ladit hlavně kvůli ekonomice, budeme upravovat odměny z /pass, questů atd. Až dokončíme tyto změny, server aktualizujeme na nejnovější verzi, pravděpodobně ale až 1.18.

  Přenesení staveb?

  Rozhodli přenést některé stavby, například postavili jste si stavbu kostela, a chtěli byste stavbu přenést do nové verze? Není problém, počítejte ale s tím, že veškeré tyto stavby budou kontrolovány, jestli neobsahují truhly schované například pod stavbou které by takto bylo možné přenést do nových verzí, například Diamond blocky brnění které není atd. Veškeré nalezené itemy budou zabaveny a zničeny.

  Veškeré dodatečné informace jako například kdy proběhnou aktualizace serverů, kdy proběhnou wipy atd, zveřejníme později.
   
  O nás
  NorthVille je Minecraft: Java Edition Network, která poskytuje hráčům poutavý a jedinečný zážitek z hraní. Server byl založen v roce 2018.
  Užitečné odkazy
  Potřebujete pomoci?
  Kontaktujte nás pomocí formuláře zde na webu nebo navštivte náš Discord, a založte si ticket. Kontaktní formulář