• IP byla zkopírována!
  Kliknutím zkopíruješ play.northville.cz
  Načítání..
 • NOVINKA Minecraft 1.17 Caves & Cliffs update Part 1

  WolverStone

  Majitel a správce serveru.
  OWNER
  minecraft-caves-and-cliffs-update-part-one-hero-image.png

  Dnes vyšel update 1.17 Caves & Cliffs Part 1


  Trailer

  V tomto příspěvku se pokusím odpovědět na všechny často kladené otázky, které nám posledních pár týdnů před vydáním této aktulizace hráči pokladájí.

  Bude Wipe?
  Ne, tato aktulizace nepřínáší novou generaci, ani nějak výrazně nemění stávající mechaniky generace světa. Dělat wipe, nemá absolutně žádný význam.

  Budeme přecházet na tuto verzi? Případně kdy, a jak rychle bude na serveru?

  Na verzi časem určitě přejdeme, ale nebudete to hned. Důvodů je několik, hlavním důvodem je změna Javy z prehistorické 8 na Javu 16. Tento krok osoboně vítám, ovšem budete třeba upravit i některé naše pluginy, které jsme si sami vytvořili, což nám může chvíli trvat, protože aktuálně nemáme bohužel moc času.

  Dalším důvodem je i fakt že tato verze vlastně zas tako revoluční změny nepřináší. Obsahuje sice hromadu nových bloků, nové moby, a jiné vymoženosti jako například Blok světla, který jsem v Minecraftu chtěl už pěknou řádku let, a když se objevil v Bedrock verzi, doufal jsem, že se někdy objeví i v Java verzi a konečně se to stalo :).

  No ale abych to srchnul, první čast neobsahuje generaci, na tu se těší asi nejvíce lidí, a většina bloků, které se v nové verzi nachází, dokonce i pár mobů, stejně není možné v této nové verzi získat (part 1) lze je získat jen přes Creative nebo Give command.

  Rozjedu vlastně Minecraft? Vzhledem ke změně Javy

  Pokud Vám Minecraft neběžil bez optifinu na 5 fps, a zapnul se Vám na verzi 1.16 bez nějakých větších problémů, pravděpodobně nebudete mít žádný problém se spuštěním nové verze. Jediné s čím by jste mohli mít problém je, že jestliže používáte nějaký speciální lanucher, a nemyslím tím zrovna Warez, ale třeba Multimc a jiné podobné launchery, že si budete muset ručně nainstalovat Java 16. Pokud ovšem používáte originální Minecraft Launcher, neměli by jste mít žádné problémy, Java se vám automaticky stáhne, společně s novou verzí.

  Přehled všech změn (anglicky):
   

  Samkofifi2

  Samkofifi2 - Ten kul týpek na survivalu
  DRAGON
  nice aspoň nemám stresy na wipe
   
  O nás
  NorthVille je Minecraft: Java Edition Network, která poskytuje hráčům poutavý a jedinečný zážitek z hraní. Server byl založen v roce 2018.
  Užitečné odkazy
  Podpora
  Máš otázku nebo potřebuješ pomoct? Vytvoř si ticket na našem fóru Ticket