• IP byla zkopírována!
  Kliknutím zkopíruješ play.northville.cz
  Načítání..
  • V současné době se nelze na servery připojit, pracujeme na nové aktulizaci serveru a zároveň také probíhá wipe Survival serveru.

   Děkujeme za pochopení!

   Nejnovější informace o serveru se dozvíte na na našem Discord serveru.

   Všechy informace ohledně wipu naleznete zde na webu v příspěvku: ZDE

  DŮLEŽITÉ PLÁNOVANÁ ÚDRŽBA VŠECH SERVERŮ!

  WolverStone

  Majitel a správce serveru.
  OWNER
  Dne 3.7.2021 bude od 8:00 ráno probíhat celo serverová údržba serverů.

  Budeme přecházet na novou generaci pluginu na chat. Tento přechod je ovšem poměrně náročný a je tedy pravděpodobné, že server bude nedostupný i pár hodin, minimálně do 12:00. Na tento krok jsme se chystali již pár měsíců a nyní je na čase k němu přistoupit. Přechod je nutný, už jen kvůli připravě serveru na 1.17. Na tu si ale ovšem ještě chvíli počkáme, protože chceme přecházet po vydání minimálně 1.17.1. Co vlastně přinese tento update opraví se hromada problému například nemožnost zobrazení hráčů v /ignore list u tagování hráčů (zmínka v chatu hráčovo jméno se obarví zeleně) bude opraveno resetování barvy za tagem a podobné drobnosti které nás aktuálně provází. Díky této aktualizaci budeme moci udělat hromadu dalších další vylepšení chatu jako například automatické odpovědi na základní otázky, například jak se dělá residence atd. Také budeme moci do chatu přidat emoji jako například
  :pepeHeart:
  atd.
   

  jirka_hor11

  Nový uživatel
  Kdy přibližně otevřete server?
   
  O nás
  NorthVille je Minecraft: Java Edition Network, která poskytuje hráčům poutavý a jedinečný zážitek z hraní. Server byl založen v roce 2018.
  Užitečné odkazy
  Podpora
  Máš otázku nebo potřebuješ pomoct? Vytvoř si ticket na našem fóru Ticket