• IP byla zkopírována!
    Kliknutím skopíruješ play.northville.cz
    Načítání..
  • UPDATE 21/6/2020

Status
    Nelze vkládat další odpovědi, téma je uzamčeno!

WolverStone

Jsem pro každou špatnost! 🚀
    OWNER

ZMĚNY A UPDATY

Rozpis veškerých změn, oprav a novinek, které byly přidány za poslední měsíc. Přečtěte si, věci, o kterých jste nevěděli nebo si jich třeba nikdy nevšimli.

discord_changelog.png

DISCORD ZMĚNY A NOVINKY

ZMĚNY:
    - Odstranili jseme minihru Idle Miner

NOVINKY:
    - Před pár týdny jsem přidali možnost psát nám nápady které se pak zobrazují ve speciální místnosti #Nápady.

- Přidali jsem možnost levlovat na našem serveru svůj profil. Pokud nemáte o tuto věc zájem můžete si v auto rolích aktivovat speciální skupinu, které nebude dostávat xp a nebude mít zobrazenou místnost s logem levlů.

- Přidali jsem automatické oznamování z našeho Youtube kanálu který nenalezne
    zde. Na tento bude již brzy zveřejňovat třeba záznamy hráčů kteří používají cheaty na našem serveru a v budoucnu třeba i jiné mini serie.

- Auto role jsou konečně plně funkční a dostupné pro všechny. Aktuální dostupné role: Čech, Slovák, League of Legends ,Minecraft.

- MUSIC QUIZ jedná se vlastně o soutěž v poslechu hudby kterou přehrává bot, úkolem hráče je uhodnout název písničky a autora. Hra je dostupná pro všechny uživatele našeho Discordu a je přístupná pouze v místnostech #hudba a #bot-prikazy

Hru lze spustit pomocí příkazu
    !start-quiz a vypnout pomocí !stop-quiz

- Nové příkazy jestliže potřebujete rychle někomu ukázat odkaz na pravidla, ip pro připojení nebo třeba odkaz na náš web přidali jsme nové příkazy jako jsou !pravidla (vypíše link na pravidla) !ip (vypíše ip pro připojení a aktuální podporovanou verzi) !vote (zobrazí linky pro hlasování) !banlist (zobrazí odkaz na banlist) !web (zobrazí odkaz na web)

Další zajímavé věci ohledně Discordu přineseme již brzy.

Naposledy upraveno:
    Status
    Nelze vkládat další odpovědi, téma je uzamčeno!