• IP byla zkopírována!
    Kliknutím skopíruješ play.northville.cz
    Načítání..
  • Změnil jsem si jméno na účtě a resetoval se mi server účet

MaJhin

Nový uživatel
    Mám takový problém, změnil jsem si jméno z MaJhin na EyeWithHeart a jaksi se mi resetoval účet na serveru, takže jsem se musel znovu zaregistrovat a musím začít od znovu, prý to je problém s nepřenesením po změně nicku :/ nechci začít od znovu už jen kvůli tomu že mám přibližně 65 hodin nahráno.

WolverStone

Majitel a správce serveru.
    OWNER
    Mám takový problém, změnil jsem si jméno z MaJhin na EyeWithHeart a jaksi se mi resetoval účet na serveru, takže jsem se musel znovu zaregistrovat a musím začít od znovu, prý to je problém s nepřenesením po změně nicku :/ nechci začít od znovu už jen kvůli tomu že mám přibližně 65 hodin nahráno.
    Náš server běží v offline módu. Takže UUID které by za normálních okolností toto řešilo nefunguje, pokud by server běžel v on-line módu, tudíž by se na něj mohli připojit pouze hráči kteří vlastní zakoupenou hrou, server by poznal změnu nicku a mohl by si normálně dal hrát s novým jménem. Bohužel je toto nemožné a musíme převody proto provádět ručně. Ovšem upozorňuji, že lze převést pouze rank a dodatečné oprávněni, dále převádíme residence, herní měny jako peníze, coiny a quest pointy. Statistiky tedy například nahraný čas nepřevádíme.